BİÇKİ "TEK ADAM OLMA SADECE HAYAL" | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BİÇKİ “TEK ADAM OLMA SADECE HAYAL”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

CHP İlçe başkanları toplantısında konuşan İl Başkanı Ender BİÇKİ referandum öncesi gerçekleştirecekleri çalışmaların çerçevesini belirleyeceklerini ifade ederek, “Referandum koordinasyon merkezi oluşturacağız” dedi.

CHP’nin aylık olarak gerçekleştirdiği ilçe başkanları toplantısı il örgütünde bulunan  Ekrem Dinkçi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya CHP İl Başkanı Ender BİÇKİ, CHP Milletveki Namık Havutça ve ilçe başkanları katıldı. CHP İl Başkanı Ender BİÇKİ toplantıda referandum öncesi yapılacak çalışmaların çerçevesinin belirleneceğini ifade ederek şunları söyledi: “ Referandum koordinasyon merkezi oluşturacağız. Türk bayrakları ile yürüteceğimiz çalışma her ilçede bir koordinasyon merkezi olacak. İl binamızdaki merkezimizle ilçelerimizde bağlantılı bir şekilde hareket edecek. İlçe başkanlarımız bize merkezlerde görev alacak arkadaşların isimlerini verecek.

TEK ADAM OLMA SADECE HAYAL

“Hayır” kampanyasını siyasi bir zemin üzerinde sürdürmeyeceklerini anlatan Başkan BİÇKİ, şöyle devam etti:

“Vatandaşa şu soruyu soracağız: ‘Çocuklarınızın ve torunlarınızın nasıl bir Türkiye’de yaşamalarını istiyorsunuz? Milletin kaderinin bir kişinin sözüne bağlı olduğu bir ülke mi istiyorsunuz, yoksa demokrasinin tüm prensiplerini özümsemiş bir ülke mi arzu ediyorsunuz?’ Vatandaşlarımızın bu soruya verecekleri yanıt, sadece onların değil, 25-30 yıl sonra çocuklarının ve torunlarının da kaderini belirleyecek. O nedenle, bizim ‘Hayır’ dememizin, ülkenin geleceği hakkında endişe duymamızdan kaynaklandığını vatandaşa anlatacağız. Zaten, daha şimdiden birçok vatandaş gerçeği görmüş durumda. Balıkesir’de olduğu gibi, Türkiye genelindeki seçmen, ‘tek adam’ olma hayali peşinde koşan birilerine gereken dersi verecek.”

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.