BEYKÖY MAHALLESİ ÇALIŞMALARDAN MEMNUN | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

BEYKÖY MAHALLESİ ÇALIŞMALARDAN MEMNUN

Paylaş
 

Beyköy Mahallesi Muhtarı Ali Güler ve Aza Ertan Güngör mahallelerinde başlayan parke çalışmaları ile ilgili Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Bandırma’nın kırsal mahallerinden biri olan Beyköy Mahallemiz de Bandırma Belediyesi Fen işleri ekiplerimizce başlatılan parke yol ve kaldırım çalışmalarına tüm sokaklarda devam ediliyor. Konuyla ilgili konuşan Beyköy Mahalle Muhtarı Ali Güler mahallelerine ilk kez bir Belediye hizmetinin geldiğini vurgularken Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya kırsal mahallelere verdiği önemden dolayı teşekkür etti. Ayrıca mahalle sakinlerinin çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren muhtar mahallelerindeki diğer eksikliklerle ilgili Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya bilgi verdi.

Yapılan çalışmalarla ilgili konuşan Belediye Başkanı Dursun Mirza: ”Ekiplerimiz tüm kırsal mahallelerde parke ve bordür döşeme çalışmalarını yerine getiriyor. Parke döşeme çalışmalarımız Beyköy Mahallemiz ile devam ediyor. Buradaki çalışmaların tamamlanmasıyla bu mahallemizin kaldırım ve yolları tertemiz bir görünüme kavuşacak. Ayrıca mahallemizde eksik olan çocuk parkının yapımına da önümüzdeki günlerde başlayacağız” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.