BELEDİYEMİZDEN AFRİNDE OPERASYON YAPAN MEHMETÇİĞİMİZE DESTEK | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BELEDİYEMİZDEN AFRİNDE OPERASYON YAPAN MEHMETÇİĞİMİZE DESTEK

Paylaş
 

Bandırma Belediyesi Belediye Başkanı Dursun Mirza öncülüğünde Afrin’de devam eden  Zeytin Dalı Harekatın’da görev alan Kahraman Mehmetçiklerimize destek olmak amacıyla bir takım malzemeler gönderiyor.

Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Mirza: “Biz Bandırma Belediyesi olarak Afrin Harekatı’na katılan Mehmetçiklerimiz için kahraman ordumuz için ne yapabiliriz diye düşündük orada mücadele eden sınırlarımızı koruyan Bandırmalı çocuklarımızda var onlarla da görüşerek onlar için ne yapabiliriz diye düşündük. Tabi ki devletimiz güçlü onların bütün ihtiyaçlarını karşılıyor ama onların manevi desteğe de ihtiyacı var. Bizlerin kalbinin ruhunun onlarla olduğunu hissettirmeye ihtiyaçları var.

Bende Bandırma Belediye Başkanı olarak arkadaşlarımızla görüştüğümüzde ne yapabiliriz ne gönderebiliriz nasıl bir ihtiyaçlarını karşılayabiliriz diye düşündük. Termal atlet, termal içlik, çorap, orada işe yarar diye düşündük çocuklarımızı daha iyi koruyacak bu malzemeleri göndermeye karar verdik. Ayrıca çocuklarımız orada soğukta mücadele ediyorlar onlara enerji versin diye Bandırmaya özgü Hasan Çavuş Helvası gönderiyoruz. Bütün bunlar yarın hazır olduğunda Belediye aracı ile yola çıkaracağız. Ama sadece bu yetmez dedik.

Okullarımıza, çocuklarımıza, üniversite öğrencilerimize durumu duyurduk. Onlarda kahraman askerlerimizi motive edecek güzel mektuplar hazırladılar. O mektuplarında bir kısmı elimizde şuan onları da paketlerimizle birlikte göndereceğiz. Bandırma Belediyesi olarak Kahraman Mehmetçiğimize karınca kararınca desteğimiz olsun diye ayrıca yüreklerimizle, inancımızla, dualarımızla her zaman onların arkasında olduğumuzu belirterek bu hazırlığımızı yapıyoruz.

Bunun biz bir reklam vesilesi olmasını istemiyoruz ama bir örnek olması açısından bunu söylüyoruz gösteriyoruz. Kalbimiz onlarla inşallah görevlerini en iyi şekilde yapıp sınırlarımızı koruyacaklardır buna inanıyoruz. Ben bu vesile ile bu toprakların vatan yapılmasında şehit olan tüm askerlerimize, polislerimize ve yurttaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Yaralılarımıza, gazilerimize uzun ömürler diliyorum. Görüyoruz ki bu mücadele devam edecek. Bizde onların yanındayız arkasındayız” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.