BELEDİYELER ARASI DİYALOG | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

BELEDİYELER ARASI DİYALOG

Paylaş
 

Tekirdağ Merkez İlçesi Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat ve Başkan Yardımcısı Berkay Çakır Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Başkan Yardımcısı Mehmet Sert, Meclis Üyeleri, Şerafettin Engüdar, Cemal Adıgüzel ve Erhan Elmastaş’da yer aldı.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Dursun Mirza: “Marmara Belediyeler Birliğinde ve Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu nezdinde toplanan CHP’li Belediyeler toplantılarında da görüştüğümüz başkanımızla belediyecilik üzerine görüş alışverişinde bulunmak için ziyaretimize geldiler. Bandırma Belediyesi olarak gerçekleştirdiğimiz projeleri ve çalışmaları paylaştık. Kırsal Mahallelerimize yaptığımız yatırımlar, Kapalı Pazar Yeri Projemiz, Balcı Çamlığı Projemiz, Güneş Enerjisi Projemiz, Kültürel Faaliyetlerimiz ve diğer çalışmalarımız ile ilgili bilgi verdik. Süleymanpaşa Belediye Başkanımız da kendi projeleriyle ilgili bilgi verdi. Şehiriçi kazılardan bizim gibi kendilerinin de muzdarip olduklarını öğrendik.

Hem coğrafi hem de demografik açıdan benzerlikler gösterdiğimiz Süleymanpaşa İlçemizle daha yakın ilişkiler ve diyalog içinde olma kararı aldık. Farklı belediyelerin çalışmalarının konuşulduğu toplantı her iki belediye içinde verimli olduğuna inanıyorum. Diyaloglarımız ilerleyen günlerde de devam edecek. Ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Dursun Mirza Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat’a günün anısına Bandırma Vapuru’nu hediye etti.

Bir önceki yazımız olan SEDEF EGZAMA HASTALIĞINA MUCİZE ÇÖZÜM SAĞLIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.