TATİL ZAMANI
foto-deniz1

Belediye’den film gösterimi: Rüzgarın Hatıraları

Paylaş
 

Yönetmenliğini Özcan Alper’in yaptığı “Rüzgarın Hatıraları” isimli sinema filmini, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında, halkımızla buluşturuyoruz.
Bandırma Belediyesi, Kültür ve Sanat etkinlikleri kapsamında, sanatın farklı alanlarından çeşitli etkinlikleri siz halkımızla buluşturmaya devam ediyor.
Sergiden tiyatroya, söyleşiden panele pek çok etkinliğe imza atan belediyemiz, yedinci sanat dalı olarak kabul edilen sinema alanında ödüllü film gösterimleriyle son günlerde adından söz ettiriyor.
İstanbul’da küçük bir matbaa kurmasıyla birlikte, Hükümete muhalif bir gazete çıkartan gayrimüslim yazar Aram’ın yaşadığı sürgün günlerini anlatan dram filmi, 6 Şubat Cumartesi saat 20:00’de Barış Manço Kültür Merkezi’nde sinemaseverlerle buluşacak. Gösteriminin ardından filmin yönetmeni Özcan Alper, izleyiciler ile söyleşi gerçekleştirecek.
Filmleriyle yurt içi ve yurt dışında pek çok ödüle imza atan yönetmen ve senarist Özcan Alper’in üçüncü uzun metrajlı sinema filmi Rüzgarın Hatıraları’nda
Onur Saylak, Tuba Büyüküstün, Sofya Khandemirova, Ebru Özkan, Mustafa Uğurlu ve Murat Daltaban gibi ünlü isimler yer alıyor.
Ücretsiz sinema gösteriminin biletlerini Barış Manço Kültür Merkezi’nden temin edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yeni bir özel hastane açılıyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.