foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BELEDİYE BAŞKANLARI ANKARA’DA

belediye-başkanları
Paylaş
 

Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ve ilçe belediye başkanları,Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katılmak üzere geldikleri Ankara’da Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım’ı ziyaret ederek Balıkesir’de yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler verdiler.
Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım’ın başkanlığında gerçekleştirilen 115. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katıldı.
Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Binali Yıldırım’ın başkanlığında gerçekleştirilen 115.Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, ilçe belediye başkanları ile birlikte Ankara’da bir dizi ziyarette bulundu. İlk olarak Başbakan Yıldırım’ı AK Parti Genel Merkezi’nde ziyaret eden Başkan Uğur ve ilçe belediye başkanları, Büyükşehir Belediyesi’nin projeleri ile yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.
Başbakan Yıldırım’a Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin devam eden vizyon projeleri ve çalışmaları hakkında bilgiler veren Başkan Uğur’a ziyarette Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Susurluk Belediye Başkanı Hüseyin Hızlıoğlu, Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek, İvrindi Belediye Başkanı Recai Baytar, Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar, Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, Marmara Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Burhahiye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu ile Gömeç Belediye Başkanı Kazım Arslan eşlik etti.

Bir önceki yazımız olan 22 SANIKTAN 5'İ TAHLİYE OLDU başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.