foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BELEDİYE BAŞKANI DURSUN MİRZA’NIN 19 MAYIS KUTLAMA MESAJI

dursun mirza
Paylaş
 

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasına uzanan sürecin ilk adımı olan ve 98 yıl önce bugün, Ulu Önder Atatürk’ün önderliğinde başlayan büyük uyanış hareketinin en önemli günüdür 19 Mayıs 1919.

Bu tarih Türk ulusunun bağımsızlığının ve varlığının korunması amacıyla lâik, demokratik, çağdaş, aydınlık yarınların başlangıcı olmuştur.

Türk ulusunun her yıl coşkuyla kutlanan gurur günlerinden biri olan ve Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk gençliğine emanet ettiği 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK ve SPOR BAYRAMI’nı, en iyi şekilde temsil ederek yaşayacağınıza ve Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı görev ve sorumluluklarınızı en iyi biçimde yerine getireceğinize inancımız sonsuzdur.
Sizler, ülkemizin ve insanlığın geleceğisiniz. Aydınlık yarınların kurulmasına yönelik tüm çaba ve arayışlarınızda Ulusumuzun desteği ve güveni siz gençlerimizin her zaman yanında olacaktır.

Türk ulusunun aydınlığa kavuşmasını simgeleyen Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, başta Yüce Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşı’nın kahramanlarını saygı ve rahmetle anıyor, tüm ulusumuza esenlikler diliyorum.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.