BELEDİYE BAŞKAN ADAYI TOLGA TOSUN HER YERDE HALKIN İÇİNDE | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

BELEDİYE BAŞKAN ADAYI TOLGA TOSUN HER YERDE HALKIN İÇİNDE

Paylaş
 

Bandırma Belediyesi Meclis Üyesi Av. Tolga Tosun CHP’den belediye başkan aday adaylığını açıkladıktan sonra çalışmalarına ekibiyle birlikte aralıksız devam ediyor.

Tolga Tosun sendikaları, muhtarları, dernekleri, oda başkanlarını, esnafları ziyaret edip fikirlerini dinledi.

Eski Hal binasında bulunan sivil toplum kuruluşlarını ziyaret eden Tolga Tosun  “Sivil Toplum Örgütlerinin sorunlarını yakından biliyorum. Hem görev aldığım Belediye ve Ticaret Odasından, hem de mesleğim nedeniyle sorunlarını yakından biliyorum. Bandırmamızın sorunlarına hakimim. Ziyaret ettiğim Sivil Toplum Örgütlerimizi de hem yönetim hem de üye bazında yakından tanıyorum. Çıktığımız bu yolda diğer kurumlarla olduğu gibi Sivil toplum Örgütlerimizle de işbirliği içinde, hareket edeceğiz. Tüm sivil toplum örgütlerinin kendi alanlarında değerli amaçları var. Bizim de doğduğumuz, büyüdüğümüz, doyduğumuz güzel Bandırmamız için hizmet amacımız var. İnşallah önümüzdeki beş yıl onlarla birlikte Bandırmamız için hizmet edeceğiz.

Bize olan inancı ve güveni boşa çıkarmayacağız, bilgime, tecrübeme, enerjime ve çalışma azmime güvenerek girdiğim bu kutsal yolda Bandırmamıza hizmet için gecemizi gündüzümüze katarak çalışacağımız sözünü önce kendimize verdik. Güçlü bir ekiple ve ekip çalışmasıyla kısa zamanda Bandırmamıza hizmette fark atacağız. Biz buna hazırız. Doğru zamanda doğru bir kararla çıktığımız bu yolda yapacak çok işimiz var. Hemşerilerimin hepsiyle birlikte içinde yaşamaktan mutluluk duyduğumuz kentimizi birlikte şekillendirmeye ihtiyacımız var. Ben yaptım oldu anlayışı sona ermeli. Katılımcı bir yönetim anlayışıyla biz hazırız.

Eski Hal Binasındaki 17 Eylül Mahalle Muhtarlığını, Türkiye Gaziler ve Şehit Aileleri Vakfı Bandırma Şubesini, Bandırma Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odasını, Kuşsevenler ve Yetiştirenler Lokalini, Bandırma Kasaplar, Celepler ve Besiciler Esnaf Odasını, Ayakkabıcılar ve Tamircileri Odasını, Türkiye Yardımsevenler Derneği Bandırma Şubesini, Disk Tüm Emekliler Sendikası Bandırma Şubesini, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD) Bandırma Şubesini ve bölgedeki esnafı ziyaret ettik. Eski Büyükşehir ve Bandırma Belediyesi Meclis Üyesi Dr. Selim Panç, Bandırma Belediyesi Meclis Üyesi Aydın Yağar, Eski Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Koçyiğit’e ziyaretlerimizde bize eşlik ettikleri için teşekkür ederim.” dedi.

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.