Bel Çantaları Modelleri - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1
kutlu creative

Bel Çantaları Modelleri

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Kullanımı en rahat olan modeller arasında bel çantaları yer alıyor. Özellikle de kadınlar için gün boyu rahatlığı hissedebilmek ve diledikleri her an her yere ufak çaplı eşyalarını taşıyabilecekler modellerdir. Bel kısmına oturarak takılır. Takılma kısmı kemerlidir. Özel olarak tasarlanmış olan kemerleri ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Darlaştırabilir ya da bollaştırabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Bel Çantaları

Uygun fiyatları ile online raflarda yerini almaya devam eden bel çantaları, tüm renk ve desen seçeneklerine sahiptir. Rengârenk modellerin yanı sıra klasik olarak beyaz ve siyah renk modellerini de bulabilirsiniz. Kullanımı en rahat olan bu modeller ister kombinlerin dışına ister iç kısmına takılarak kullanılır. Gün boyu her yerde yok gibi sizi rahat ettirir.

Bel Çantaları Kullanımı

Bel kısmına takılarak kullanılan bel çantaları, arkaya doğru bağlanan kemer özelliğine sahiptir. Bu özellik dışında omza asılan bir alanı yoktur. https://www.shulebags.com/collections/bel-cantalari adresine giriş yaparak burada yer alan tüm bel modellerini yakından inceleyebilir ve tek tıkla uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan ESRA İLE ONUR DÜNYA EVİNE GİRDİ başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.