TATİL ZAMANI
foto-deniz1

BAYRAMIN GÜZELLİĞİ KARESİ’DE

Paylaş
 

Karesi Belediyesi ve Karesi Kent Konseyi Sosyal Yardımlaşma Çalışma Grubu tarafından hayata geçirilen Bayram Güzelliği projesi kapsamında sağlık veya başka nedenlerden dolayı evinden çıkamayan yaşlı ve engelli vatandaşlara yönelik evde bakım hizmeti çalışmaları sürüyor.

ÜCRETSİZ BAKIMLARI YAPILIYOR
Bayram Güzelliği projesi kapsamında görevlendirilen kuaför ve berberler gelen talepler doğrultusunda ilçenin değişik mahallelerine giderek yaşlı ve engelli vatandaşların ücretsiz olarak bakımlarını yapıyor.

“MUHTEŞEM OLDU”
Evlerinde bakımları yapılan vatandaşlar uygulamadan duydukları memnuniyeti ifade ederek, “Biz istediğimiz zaman dışarı çıkıp bu tür ihtiyaçlarımızı gideremiyorduk. Belediyemiz bizleri düşünüp, bu hizmetleri başlatmaları muhteşem oldu. Başta Karesi Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

“ONLAR MUTLUYSA MUTLUYUZ”
Yaşlı ve engelli vatandaşlara destek olmak amacıyla Kent Konseyi ile işbirliğinde bu projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Evde bakım hizmetinde amaç, vatandaşımızın yaşam kalitesini yükseltmektir. Biz her zaman vatandaşlarımızın yanındayız. Onlar mutluysa, mutluyuz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.