foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BAYRAMDA ÇOCUKLAR VE YAŞLILAR UNUTULMADI

1 (1)-46c5fe21-100a-46e8-956e-f956b54c74ec
Paylaş
 

Balıkesir il protokolü bayram münasebetiyle Sevgi Evleri’nde kalan çocuklarla kahvaltıda bir araya gelirken, Balıkesir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Firdevs Saraçoğlu Yaşlı Bakımevine ziyarette bulundular. İlk olarak Kurban Bayramı nedeniyle Sevgi Evlerinde kalan çocuklarla kahvaltıda bir araya gelen protokol üyeleri burada çocuklarla sohbet ettiler.

Kahvaltıda Vali Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Balıkesir İl Garnizon ve 9. Ana jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan, Vali Yardımcısı İsmail Demirhan, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek ile İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Murat Kınay yer aldı. Başkan Uğur çocuklar ile sohbet etti. Çocukların sorunlarını dinleyen Başkan Uğur, tavsiyelerde bulundu.

Protokol üyeleri daha sonra Balıkesir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile Firdevs Saraçoğlu Yaşlı Bakımevine ziyaret gerçekleştirdiler. Başkan Uğur ve protokol üyeleri burada yaşlıların ellerini öprerek bayramlarını kutladılar. Başkan Uğur yaşlılara çiçek hediye etti. Bakımevlerinde kalan vatandaşlar Başkan Uğur ve protokol üyelerine teşekkür ettiler.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.