foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BASKİ’DEN BALYA’YA 7.5 MİLYONLUK YATIRIM

BALYA-ATIKSU (1)-5af62f26-19cc-4b74-8d51-587038ec133e
Paylaş
 

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi (BASKİ) tarafından 19 Ekim 2016 tarihinde temelleri atılan Balya İçmesuyu, Kanalizasyon, İçmesuyu Deposu ve Paket Atıksu Arıtma Tesisi inşaatı çalışmaları hızla ilerliyor. Toplam bedeli 7.5 milyon lira olan yatırım çalışmaları kapsamında ilçeye 14,5 km İçmesuyu Şebeke Hattı, 3,4 km İçmesuyu Terfi Hattı ile 13 km Kanalizasyon Şebeke Hattı tamamlanmış olup, içmesuyu arıtma tesisi ve 300 m3’lük içmesuyu şebeke deposu yapılacak.

Balyalıların sağlıklı ve kesintisiz suya ulaşımı için yeni yapılan su deposunun yanında mevcut 200 m3’lük içmesuyu deposunun da tadilatı yapılıyor. Proje kapsamında yer alan 3 bin kişi kapasiteli atıksu arıtma tesisi yapılması ile Balya ilçesinin altyapı sorunu tamamen çözüme kavuşacak.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.