BAŞKANIN ÇAĞRISI YANIT BULDU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

BAŞKANIN ÇAĞRISI YANIT BULDU

Paylaş
 

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun ve Başkan Yardımcıları Ozan Onur ve Metin Ok’a kurumlardan ve sivil toplum örgütlerinden hayırlı olsun ziyaretleri başladı. Devir teslim töreninde Başkan Av. Tolga Tosun’un çiçek yerine Atatürkçü Düşünce Derneği, İyiki Varsın, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Bandırma Yardımsevenler Derneği gibi derneklere bağış yapılması çağrısına cevap veren ziyaretçiler çiçek yerine isteyenlerin bağış makbuzlarıyla birlikte geldiği gözlendi.

Bandırma İlçe Emniyet Müdürü Soner Duran, CHP Balıkesir İl Başkanlığı, CHP Bandırma İlçe Örgütü, İYİ Parti İlçe Başkanlığı, Ticaret Odası Kadın Girişimciler Kurulu, Spor Kulüpleri, Sivil Toplum Örgütleri, çok sayıda vatandaş ve belediye çalışanları ziyarete geldi.

Çiçek yerine derneklere bağış yapan tüm kurum, kuruluş, sivil toplum örgütlerine ve hemşehrilerine teşekkür eden Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun; “Bandırma’mız için hep birlikte mücadele edip, hep birlikte çalışmamız gerekiyor. Bağış alan derneklerimiz bağışları yine kendi insanımıza, kentimizin faydasına kullanacaklar. Elbirliğiyle, güçbirliğiyle daha güzel bir Bandırma için çalışacağız. Kaynaklarımızı doğru ve verimli bir şekilde kullanacağız. Bundan sonra durmadan duraksamadan kentimize adaletli bir şekilde hizmet edeceğiz” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.