BAŞKAN’DAN PAŞABAYIR, PAŞAKONAK VE PAŞAKENT ZİYARETLERİ - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BAŞKAN’DAN PAŞABAYIR, PAŞAKONAK VE PAŞAKENT ZİYARETLERİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, mahalle ziyaretlerini merkez mahallelerle sürdürdü. Sabah saatlerinde ilk olarak Yeni Sığırcı Mahallesinde incelemelerde bulunarak istek ve talepleri değerlendiren Başkan Tolga Tosun, son olarak Paşabayır, Paşakonak ve Paşakent Mahalle Muhtarlarıyla bir araya geldi.

Ziyaretlerde Paşabayır Muhtarı Belgün Şentürk, Paşakonak Muhtarı İshak Candan ve Paşakent Muhtarı Nurten Sarıaltın ve ilgili daire müdürleriyle birlikte hareket eden Başkan Tolga Tosun, muhtarların mahallelerinde yapılması gereken talepleri yerinde inceledi. Başkan ayrıca ziyaretler sırasında mahallelerde bulunan ilk ve orta öğretim okullarında da incelemelerde bulunarak yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Ziyaretlerle ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Bandırma Belediyesi olarak kentimizin her bir noktasına hizmet götürdüklerini belirterek bu süreçte muhtarlarla kurulan karşılıklı işletişim ve koordinasyonla mahallelerdeki sorunlara daha hızlı bir şekilde yaklaştıklarını söyledi.

Başkan Tolga Tosun: “Bandırma Belediyesi olarak hem kırsal hem de merkez mahallelerimizde hizmet ve çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu süreçte muhtarlarımızla olan koordinasyonumuzla bu hizmet ve çalışmalarımızı daha sağlıklı bir ortamda yerine getirmiş oluyoruz. Bu açıdan hem bizim hem de muhtarlarımızın yaptığı ziyaretler ve incelemeler taleplerin çözümüne katkı sunuyor. Bu doğrultuda son olarak üç mahallemiz Paşabayır, Paşakonak ve Paşakent Mahallelerimizin değerli Muhtarlarıyla bir araya gelerek istek ve talepleri değerlendirdik. Mahallemizde yapmayı düşündüğümüz hizmetler dışında mahalle sakinlerinin bizden beklentilerini de öğrendik. Bundan sonraki süreçte ilgili belediye ekiplerimizin yoğun çalışmalarıyla gelen talepleri çözüme kavuşturmuş olacağız” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DAN 25 ÜLKEYE 1 MİLYON CEVİZ FİDANI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.