BAŞKAN YÜCEL YILMAZ TÜGVA'LI GENÇLERLE | Bandırmanın Sesi
ANKET
foto-deniz1

BAŞKAN YÜCEL YILMAZ TÜGVA’LI GENÇLERLE

Paylaş
 

Karesi Belediyesi ve Türkiye Gençlik Vakfı’nın düzenlediği programda 60’ın üzerinde genç ile bir araya gelen Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Bizim değerlerimizi tam manasıyla algılayıp uygulayan bir gençliğe ihtiyacımız var. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bu anlamda tüm şifreleri verdi; ‘oku, düşün, uygula, neticelendir” dedi.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Kasım Bostan ve Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Türkiye Gençlik Vakfı’nın organize ettiği kahvaltıda lise öğrencileri ve öğretmenlerle bir araya geldi. Başkan Yılmaz, 60’dan fazla öğrencinin katılımıyla Karesi Kafe’de gerçekleştirilen programın ardından TÜGVA İl Temsilcisi Murat Uysal ile birlikte İlim Yayma Cemiyeti Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu’nu ziyaret etti. Programda gençlere hitap eden Başkan Yücel Yılmaz, Türkiye’nin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine özgüveni yüksek, donanımlı, milli manevi duygulara sahip, vatanına, milletine hizmet edecek gençlerle ulaşabileceğini vurguladı.

Gönüllü olarak yapılan her işin insana değer kattığını söyleyen Başkan Yılmaz, “TÜGVA ailesi içinde iyi işler yapmaya çalışarak sizler de kendinizi yetiştirin. Çünkü burası kişisel kariyer planlamanız için aslan yavrularının güreştiği yer. En iyisi olmak için mücadele etmeniz gerekiyor. Bizim değerlerimizi tam manasıyla algılayıp uygulayan bir gençliğe ihtiyacımız var. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bu anlamda tüm şifreleri verdi; ‘oku, düşün, uygula, neticelendir” açıklamasında bulundu. Karesi Belediyesi olarak tüm sivil toplum kuruluşları ile işbirliği içerisinde olduklarını kaydeden Yılmaz, TÜGVA ile de etkili projeler ürettiklerini ve üretmeye devam edeceklerini dile getirdi.

Bir önceki yazımız olan 2018 Bandırma Festival Programı Belli Oldu! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
ANKET

BANDIRMA'DA BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI?

  • AV. TOLGA TOSUN (19%, 1.059 Oylar)
  • UZAY KESKİN (18%, 1.035 Oylar)
  • BURAK BAHADIR TUZLU (16%, 923 Oylar)
  • METİN OK (16%, 899 Oylar)
  • DURSUN MİRZA (13%, 732 Oylar)
  • CEMAL ÖZTAYLAN (9%, 485 Oylar)
  • AYDIN ÖZEN (7%, 375 Oylar)
  • OZAN ONUR (2%, 133 Oylar)

Toplam oy veren: 5.858

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

AK PARTİ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI KİM OLMALI?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.