BAŞKAN YÜCEL YILMAZ TÜGVA'LI GENÇLERLE | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BAŞKAN YÜCEL YILMAZ TÜGVA’LI GENÇLERLE

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Karesi Belediyesi ve Türkiye Gençlik Vakfı’nın düzenlediği programda 60’ın üzerinde genç ile bir araya gelen Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Bizim değerlerimizi tam manasıyla algılayıp uygulayan bir gençliğe ihtiyacımız var. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bu anlamda tüm şifreleri verdi; ‘oku, düşün, uygula, neticelendir” dedi.

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Kasım Bostan ve Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Türkiye Gençlik Vakfı’nın organize ettiği kahvaltıda lise öğrencileri ve öğretmenlerle bir araya geldi. Başkan Yılmaz, 60’dan fazla öğrencinin katılımıyla Karesi Kafe’de gerçekleştirilen programın ardından TÜGVA İl Temsilcisi Murat Uysal ile birlikte İlim Yayma Cemiyeti Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu’nu ziyaret etti. Programda gençlere hitap eden Başkan Yücel Yılmaz, Türkiye’nin 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine özgüveni yüksek, donanımlı, milli manevi duygulara sahip, vatanına, milletine hizmet edecek gençlerle ulaşabileceğini vurguladı.

Gönüllü olarak yapılan her işin insana değer kattığını söyleyen Başkan Yılmaz, “TÜGVA ailesi içinde iyi işler yapmaya çalışarak sizler de kendinizi yetiştirin. Çünkü burası kişisel kariyer planlamanız için aslan yavrularının güreştiği yer. En iyisi olmak için mücadele etmeniz gerekiyor. Bizim değerlerimizi tam manasıyla algılayıp uygulayan bir gençliğe ihtiyacımız var. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bu anlamda tüm şifreleri verdi; ‘oku, düşün, uygula, neticelendir” açıklamasında bulundu. Karesi Belediyesi olarak tüm sivil toplum kuruluşları ile işbirliği içerisinde olduklarını kaydeden Yılmaz, TÜGVA ile de etkili projeler ürettiklerini ve üretmeye devam edeceklerini dile getirdi.

Bir önceki yazımız olan "CEVİZ FİDANI YETİŞTİRİCİLİĞİ İÇİN HEDEFİMİZ KÜRESEL ÜRETİME ÖNCÜLÜK ETMEK" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.