BAŞKAN YÜCEL YILMAZ, 15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANITI'NDA | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞKAN YÜCEL YILMAZ, 15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANITI’NDA

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz 2 günlük Ankara temaslarını, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Töreni’nde açılışı yapılan “15 Temmuz Şehitler Anıtı”nı ziyaret ederek sonlandırdı.

MİLLET OLARAK DESTAN YAZDIK
Beştepe’de bulunan, hain darbe teşebbüsünde hayatını kaybeden şehit ve gazilerimizi sembolize eden “15 Temmuz Şehitler Anıtı”nı ziyaret eden Başkan Yılmaz, 15 Temmuz’da Millet olarak büyük bir kahramanlık destanı daha yazdığımızı ifade etti.

O KARANLIK GECEYİ HATIRLATACAK
Milletimiz büyük bir güç olduğunu ve millet olmanın ne olduğunu dünyaya gösterdi” ifadesini kullanan Başkan Yılmaz, “Terör ve destekçilerine karşı milli birlik ve beraberlik duygularını pekiştirmek; tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet duygusunu gelecek nesillere aktarmak amacıyla yapılan bu anıt, Türk Milleti’ne her zaman o karanlık geceyi ve karanlık geceyi aydınlatan o büyük zaferi hatırlatacaktır” açıklamasında bulundu.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.