BAŞKAN YILMAZ'DAN SAKARYA ZAFERİ MESAJI | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞKAN YILMAZ’DAN SAKARYA ZAFERİ MESAJI

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, 13 Eylül Sakarya Zaferi’nin yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Sakarya Meydan Muharebesi’nin bağımsızlık mücadelesinde önemli bir dönüm noktası olduğunu vurgulayan Başkan Yücel Yılmaz, mesajında, “22 Ağustos’ta başlayıp 13 Eylül’de Türk Ordusu’nun galibiyetiyle neticelenen Sakarya Meydan Muharebesi, milletimize bağımsızlık yolunda güç vermiş, zafere olan inancını arttırmıştır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Hattı müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır. Bu satıh bütün vatandır. Vatanın her karış toprağı vatandaş kanıyla sulanmadıkça, vatan terk olunamaz’ sözü ile dünya tarihine geçen Sakarya Meydan Muharebesi’nde milletimizin göstermiş olduğu birlik ve beraberlik bugün dahi bizlere ilham olmaya devam etmektedir. Sakarya Zaferi’nin yıldönümünü vesilesiyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.” ifadelerine yer verdi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.