BAŞKAN YILMAZ'DAN HATTRICK | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞKAN YILMAZ’DAN HATTRICK

Paylaş
 
google haberlerde takip et

ÖNCE SEFAKÖY,TOYGAR ŞİMDİ DE YENİ MAHALLE

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Sefaköy ve Toygar‘ın ardından şimdi de Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğurile birlikte Yeni Mahalle‘nin 10 yıldır çözülemeyen yol sorununu çözdü.

Yol ve ulaşım sorunlarına kalıcı bir çözüm bulmak için göreve geldiği günden bu yana çalışmalarını sürdüren Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Karesi’de kimse çamura basmayacak” diyerek verdiği sözleri bir bir yerine getiriyor. İlk olarak Sefaköy ve Toygar Mahallesi‘nin yol sorununu çözen Yılmaz, şimdi deBüyükşehir Belediyesi ile birlikte yıllardır ulaşım ve yol sorunu yaşayan Yeni Mahalle‘nin üst kesimlerindeki 35 bin metrekarelik alana kilit parke taşı döşüyor.

YAŞAM KALİTESİ YÜKSEK MAHALLELER

Bu zamana kadar hem merkez hem kırsal olmak üzere 500 bin metrekareden fazla parke taşı, 100 bin tondan fazla asfalt sererek ‘yaşam kalitesi yüksek’ mahalleler oluşturmak için Büyükşehir Belediyesi ile uyumlu ve koordineli bir şekilde çalıştıklarını belirten Başkan Yücel Yılmaz, “Dünyanın şehircilik anlayışına uygun, modern bir şehir planlıyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan İDO AVŞA SEFERLERİNE NE ZAMAN BAŞLIYOR? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.