BAŞKAN YILMAZ: "BİZ BU ŞEHRE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK" | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞKAN YILMAZ: “BİZ BU ŞEHRE GÖNLÜMÜZÜ VERDİK”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Yıldırım Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla buluşan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Biz bu şehir ile dertlendik, bu şehre gönlümüzü verdik” dedi.

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Yıldırım Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Vatandaşların istek ve önerilerini dinleyen Başkan Yılmaz, belediye çalışmaları ve projeleri hakkında da bilgiler verdi. Geçtiğimiz aylarda Karesi’nin prestij caddelerinden birisi haline getirilen Yıldırım Caddesi’nde hemşehrilerini dinleyen Yılmaz, “Her fırsatta hemşehrilerimizle buluşuyor sorunlara yerinde çözüm arıyor, ihtiyaçları birlikte tespit ediyoruz. Bizler halkın hizmetkarlarıyız. Doğru hizmeti yerinde ve zamanında götürebilmek adına sık sık hemşehrilerimizle bir araya geliyoruz” dedi.

“Biz bu şehir ile dertlendik, bu şehre gönlümüzü verdik” diyen Başkan Yücel Yılmaz, “Sizlerin huzurlu olduğu, ideal ve güvenli bir şehri inşa etmek için gece gündüz çalışıyoruz” açıklamasında bulundu. Başkan Yılmaz’ı coşku ve samimiyetle karşılayan Yıldırım Mahallesi sakinleri ve esnaf ise taleplerini ileterek, Yılmaz’a bugüne kadar yapılan yatırım ve hizmetler için teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.