foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BAŞKAN UĞUR’A ZEYTİN SİNEĞİ İLE MÜCADELE TEŞEKKÜRÜ

13264_baskan-ugur-a-zeytin-sinegi-ile-mucadele-tesekkuru
Paylaş
 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Edremit Körfezinde yapılan zeytin sineği mücadelesi için Büyükşehir’de Körfez’den gelen misafir heyetini ağırladı.

Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Edremit Belediye Başkan Vekili Mehmet Ertaş, Tarım İl Müdürü Zekeriyya Erdurmuş, Edremit Ticaret Borsası Başkanı Tarkan Denizer, Edremit Körfezi Zeytin ve Zeytinyağı Üreticileri Federasyonu Başkanı Yahya Ağacık ve yönetim kurulu üyeleri ile zeytin sineği ile mücadele için bir araya gelen Başkan Uğur,Büyükşehir’in bölgedeki çalışmalarını anlattı.

Heyet, Büyükşehir’in zeytinin en büyük zararlısı olan zeytin sineği ile başta havadan olmak üzere çeşitli yollar ile mücadele çalışmaları için Başkan Uğur’a teşekkür etti.

Görüşmede , Büyükşehir’in zeytin sineğiyle mücadele kapsamındaki ilaçlamalarının zeytin ve zeytinyağının kalitesini artırdığına dair değerlendirmeler yapıldığı,bu kapsamda  üreticinin hak ettiği oranda ürün alabilmesi için çalışmaların sürdürüleceği  öğrenildi.

  Kaynak: TV100

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.