foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BAŞKAN UĞUR, OKULU’NUN ALTIN KEMERİNİ TESLİM ETTİ

orhan okulu
Paylaş
 

Kurtdereli Yağlı Güreşlerinde üç kez üst üste başpehlivanlık elde eden Orhan Okulu, ebedi sahibi olduğu altın kemerini Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’dan teslim aldı. Büyükşehir Belediyesi’nde düzenlenen törene Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Yusuf Hocaoğlu, meclis üyeleri ve daire başkanları katıldı.

Başarısından dolayı Başpehlivan Orhan Okulu’yu tebrik eden Başkan Uğur, yağlı güreşleri dünyaya tanıtmak istediklerini söyledi. Başkanlığını yaptığı Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği ile yağlı güreşlere düzen, kaide ve yeni bir soluk getirmek istediklerini ifade eden Başkan Uğur, Okulu’nun başarılarının devamını diledi.

Tören sonunda Başkan Uğur ve Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Okulu’ya altın kemeri teslim ettiler. Başkan Uğur’a teşekkür eden Okulu’da Kurtdereli Güreşlerinin önemli bir gelişim kaydettiğini ve düzenlenen diğer güreş etkinliklerine örnek olması gerektiğini söyledi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.