Başkan Tosun’dan Ticaret Borsası’na ve Ticaret Odası’na Ziyaret

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Başkan Yardımcısı Aydın Yağar ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte bölgemizin ticari gelişiminin en önemli organlarından Bandırma Ticaret Borsası ve Bandırma Ticaret Odası’na ziyarette bulundu.

Ziyaretlerin ilk kısmında işlem hacmi ve depolama kapasitesi ile ülkemizin öncü borsalarından biri olan Ticaret Borsamızın değerli başkanı Can Ata Tan ve yönetim kurulu ile bir araya gelen Başkanımız Tolga Tosun, Borsanın güncel çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Başkanımız Tolga Tosun, Ticaret Borsası ziyaretinden sonra ise ticari anlamda kentimizin bağdaştırıcı unsuru Ticaret Odamızın kıymetli başkanı Adem Yılmaz ve yönetim kurulu ile bir araya geldi. Ziyaretin devamında kentimizin ticari gelişimi üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretlerle ilgili konuşan Başkan Tolga Tosun: “Bandırma’mızın en değerli kurumlarından Ticaret Borsamız ve Ticaret Odamızla karşılıklı iş birliği içerisinde kentimizin gelişimine katkı sunmaya devam edeceğiz. Ziyaret vesilesiyle bir kez daha Ticaret Borsası başkanı Can Ata Tan ve Ticaret Odası başkanı Adem Yılmaz’a görevlerinde başarılar diliyor, misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Tekirdağ Bandırma Feribot Saatleri ve Fiyatları 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Başkan Tosun’dan Ticaret Borsası’na ve Ticaret Odası’na Ziyaret

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x