BAŞKAN TOLGA TOSUN’DAN KURUM VE KURULUŞLARA ZİYARET

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, kentimizde resmi kurum ve kuruşları kapsayan bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Ziyaretlerine ilk olarak Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesiyle başlayan Başkan Tolga Tosun, burada Üniversite Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir tarafından karşılandı.  Yapılan ziyarette ayrıca Bandırma Belediyesi ile Onyedi Eylül Üniversitesi arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Buradaki ziyaretin ardından Bandırma 6.Ana Jet Üssü’ne hareket eden Başkan Tolga Tosun, 6.Ana Jet Üssü Komutanı Tuğgeneral Oğuz Okuyucu’yu makamında ziyaret etti. Nezaket amacıyla gerçekleştirilen ziyarette yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Başkan Tolga Tosun, buradan Bandırma Jandarma Komutanlığı’na hareket ederek Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mahir Mavi ile bir araya geldi. Kurum ziyaretlerine Bandırma Çelebi Limanıyla devam eden Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, Liman Genel Müdürü Mehmet Akif Ersoy’u ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Son olarak Bandırma Sahil Güvenlik Komutanlığı’na ziyaret gerçekleştiren Başkan Tolga Tosun, burada Kıdemli Yüzbaşı Veli Esen’i makamında ziyaret ederek verilen öğle yemeğine katıldı.

Ziyaretlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan Başkan Tolga Tosun, Bandırma Belediyesi olarak kentimizdeki bütün kurumlarımızla dayanışma içerisinde olduklarını söyledi. Başkan Tolga Tosun: “Bandırma’nın yerel yönetimi olarak, kentimizdeki diğer tüm kurum ve kuruluşlarla ortak akıl ve dayanışma içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu amaçla ilişkilerimizi daha canlı tutmak amacıyla bugün bir dizi ziyaretler gerçekleştirdik. İlk olarak Onyedi Eylül Üniversitemize ziyaretimizi gerçekleştirdik ve iş birliği protokolümüzü imzaladık. Ardından 6.Ana Jet Üssümüze ziyaretimizi gerçekleştirerek Garnizon Komutanımız Tuğgeneral Oğuz Okuyucu ile bir araya geldik. Sonrasında Jandarma Komutanlığı, Çelebi Liman İşletmeciliği ve son olarak Sahil Güvenlik Komutanlığımızı ziyaretlerimizi gerçekleştirdik. Kendilerine tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Gestaş Avşa Adası Erdek Feribot Seferleri 2024 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BAŞKAN TOLGA TOSUN’DAN KURUM VE KURULUŞLARA ZİYARET

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x