Başkan Tolga Tosun’dan Gündeme Dair Açıklamalar

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından Bandırma’da yapılmak istenen çalışmalar hakkında görüşlerini açıkladı.
Tosun “Tarihi binamızda Bandırma Partisi olarak bir araya geldik. Son günlerde gündemimizde olan eski “Askeri Çamlık” için basın açıklaması gerçekleştirdik. Bugüne kadar Bandırma’ya yatırım yapmayanlar şimdi “Sahil Bandını” düzenlemek için “Askeri Çamlık” üzerine yapılacak projelerden kaynak sağlayacaklarını ifade ediyorlar. Burdan sormak istiyorum; “Askeri Çamlık” olmasaydı Bandırma’ya yatırım yapılmayacak mıydı? “Sahil Bandı” düzenlenmiyecek miydi? Neden “Sahil Bandı” biz istediğimizde bize verilmedi? Hani birlikte yönetim anlayışıyla yönetim yapılacaktı?Bandırma’da yaşayanları yok sayarak, kentin dinamikleriyle görüş birliğine varmadan, dayatmacı bir anlayışla yatırım yapmaya çalışmak yanlış. Eski “Askeri Çamlık” da yapılacak olan yatırım kamu yararı gözetilerek yapılmalı.Bizler “ötekileştirilmeye” karşıyız. Bizler kentimize sekiz yıldır yatırım yapılmamasına karşıyız. Bizler 1/1000’lik ve 1/5000’lik planların yapılmamasına karşıyız. Bizler “hep bana” anlayışına karşıyız. Bizler “yaptım, oldu” anlayışına ve dayatmaya karşıyız. Biz Bandırma’nın menfaatlerini korumakla görevliyiz. Daha güzel bir Bandırma için çalışıyoruz. Bu konuda da gerekli mücadeleyi veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz.” dedi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA-İZMİR BANDIRMA-BALIKESİR TREN SEFERLERİ 2023 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Başkan Tolga Tosun’dan Gündeme Dair Açıklamalar

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x