BAŞKAN TOLGA TOSUN’DAN ANLAMLI ZİYARETLER - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BAŞKAN TOLGA TOSUN’DAN ANLAMLI ZİYARETLER

Paylaş
 
google haberlerde takip et

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle kendisinde büyük emeği olan Emekli Öğretmen Gülser Alaca’yı evinde ziyaret eden Başkan Av. Tolga Tosun, öğretmenine çiçek hediye ederek Öğretmenler Gününü kutladı.

Başkan Tolga Tosun: “Benim bugünlere gelmemde büyük emeği olan değerli öğretmenlerimden olan Sevgili Gülser Öğretmenimi bu anlamlı günde ziyaret etmenin mutluluğunu yaşıyorum. Kendisine emeklerinden dolayı ne kadar teşekkür etsem azdır. Bizlere Annelerimiz gibi hakları hiçbir zaman ödenmeyecek kadar büyük emekleri geçmiştir. Kendisine tekrar teşekkür ediyorum ve Öğretmenler gününü kutluyorum” dedi.

Öte yandan Öğretmenler Günü kutlama ziyaretleri kapsamında Özel Kavram Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, burada Okul Kurucusu ve aynı zamanda Öğretmen olan CHP Belediye Meclis Üyesi Fatma Salı Karabacakoğlu’nu ziyaret ederek Öğretmenler Gününü kutlayarak çiçek takdim etti.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.