BAŞKAN TOLGA TOSUN, ÇALIŞMALARI İNCELEDİ - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BAŞKAN TOLGA TOSUN, ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Belediye Başkanı Av.Tolga Tosun, Fen İşleri Müdürlüğü’nün yerine getirdiği çalışmaları yerinde inceledi.

Bandırma Belediyesi Asfalt Tesisinin bakım çalışmalarının tamamlanmasıyla asfalt serim ve yol onarım çalışmalarına başlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kentimizin birçok noktasında çalışmalarını sürdürüyor. Belediye ekipleri geçtiğimiz hafta NATO Caddesi’nde yerine getirdiği çalışmalara bu hafta da Celal Atik ve Servet Çırpan Caddeleri üzerinde hasarlı noktalarda onarım çalışmalarını gerçekleştirdi. Parke yol yapım çalışmaları kapsamında Belediyeye bağlı ekipler, Paşabayır Mahallesi 8. Sokaktaki yeni yol yapım çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Belediye ekiplerinin çalışmalarını Fen İşleri Müdürü Ufuk Tokbay ile birlikte takip eden Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan Tolga Tolsun, Asfalt Tesisindeki bakım çalışmalarının tamamlanmasıyla kentimizin ihtiyaç duyulan birçok noktasında yol onarım çalışmalarımıza hız verdiklerini belirterek belediyeye bağlı ekiplerin parke yol yapım çalışmalarını da sürdürdüğünü söyledi.

Başkan Tolsun açıklamalarında şu ifadelere yer verdi: “Bilindiği gibi asfalt tesisimiz uzun süredir hizmet veremez durumdaydı. Bizlerde göreve gelir gelmez tesisin bakım onarım çalışmalarını hemen başlattık. Bu suretle gerekli parçaların temin sürecinde ve ardından bakım çalışmalarında ekiplerimiz yoğun bir mesai harcadı. Bunun sonuncunda geçtiğimiz hafta Asfalt tesisimiz hizmete girdi ve artık yollarımızın bakım ve onarımı için kendi asfaltlarımızı üretmeye başladık. Ekiplerimiz geçtiğimiz hafta Nato Caddesinde sorunlu olan noktalarda asfalt serim çalışmalarını yaptı. Bu hafta da Celal Atik ve Servet Çırpan Caddelerimizde de asfalt serim çalışmalarımızı gerçekleştirdik” dedi.

Paşabayır Mahallesi 8.sokaktaki yol yapım çalışmalarını da yerinde inceleyen Başkan Tosun, burada vatandaşlarla da bir araya gelerek çalışmalar hakkında bilgi verdi. Tosun, sohbet sırasında vatandaşların taleplerini de dikkatle dinleyerek bilgi aldı.

 

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DAN 25 ÜLKEYE 1 MİLYON CEVİZ FİDANI başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.