Başkan Tolga Tosun Arı Gibi Çalışıyor!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bandırma Belediye Başkanı Av. Tolga Tosun bugün gerçekleşen halk gününde vatandaşlar ile bir araya gelip Bandırma ile ilgili birçok konuyu gündeme aldı.

Öte yandan şehrin dört bir yanında süren çalışmalarda Kemal Özal Caddesi’nde kaldırım çalışmaları tamamlandı. 817. Sokakta parke çalışması sürüyor. NATO Caddesinde kaldırım söküm ve yol düzenleme çalışmalarına başlandı. 100. Yıl Mahallesi’nde 1543. Sokakta parke döşeme ve 1541. Sokakta kaldırım ve asfalt çalışmaları sürüyor. İhsaniye Mahallesi’nde 713. Sokakta kaldırım çalışmaları, Günaydın Mahallesi’nde bulunan 2. Okul Sokakta parke döşeme çalışmaları sürüyor.

Halk toplantıları sonrası Başkan Tosun yaptığı açıklamada “Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Mutlu Arslan ve Doğruca Mahallesi Muhtarı Adem Taştekin’in Doğruca İlköğretim Okulu’nun bakımı ve onarımı konusunda destek talepleri üzerine konuştuk. Bandırma Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa Akgül ve Müdür Yardımcısı Kazım Pınar ile birlikte okullarının bahçesindeki oyun parkının yenilenmesi üzerine konuştuk. Bandırma Bahçeşehir Koleji’ne yeni Müdür olarak atanan Semra Talay’ın gerçekleştirmiş olduğu ziyarette eğitim öğretim konuları üzerinde sohbet ettik. Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Öğretim Üyesi aynı zamanda Kyzikos Kazı Başkanı Doktor Ahmet Tercanlıoğlu ile birlikte Kyzikos kazı çalışmalarında öğle ve akşam yemeğinin verilmesi hakkında konuştuk ve gereken desteğin verilmesi konusunda uzlaştık. Behram Demirhan ile birlikte Ömerli Mahallesi’nde yapılması gerekenler üzerine sohbet ettik. Tanışmak ve sohbet etmek üzere gelen Münevver Doğanay ile beraber güzel sohbette bulunduk. Uzun zamandır ziyaretimize gelmek isteyen 13 yaşındaki Talha Cura ile beraber tanıtmış olduğu projeler üzerinde konuştuk. Sosyal medya hesabından görüşmek ve çay içmek istediğini dile getiren Emirhan Güreli, davetim üzerine ziyaretini gerçekleştirdi kendisine hoş sohbeti için teşekkür ederim. Kamulaştırma ile ilgili merak ettiği soruları sormak için ziyaretimize gelen Recep Duran ile beraber kamulaştırma hakkında konuştuk ve soruları cevaplandırdık. Sayime Koşar ile Levent Mahallesi’nde ki şikayetçi olduğu konular üzerine konuştuk. Veysel Arhan ile kişisel talepleri üzerine konuştuk. Serap Ay ile özel konular üzerinde konuştuk. Berk Gökdemir ile özel konular üzerinde konuştuk. Ziyaretleri için her birine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA-İZMİR BANDIRMA-BALIKESİR TREN SEFERLERİ 2023 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Başkan Tolga Tosun Arı Gibi Çalışıyor!

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x