BAŞKAN SAKA KILIÇDAROĞLU'NU ZİYARET ETTİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞKAN SAKA KILIÇDAROĞLU’NU ZİYARET ETTİ

Paylaş
 

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun dileklerini ileten Saka, belediye çalışmaları hakkında da bilgi verdi.

Edremit Belediye Başkanı CHP’li Kamil Saka, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi’nin TBMM Grup toplantısına katıldı. Grup toplantısının ardından Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nu TBMM makamında ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Yeni dönem için başarı dileğinde bulunan Başkan Saka, belediye olarak gerçekleştirdikleri hizmetler ve planladıkları projeler hakkında bilgilendirmede bulundu. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu da Edremitlilere selamlarını gönderdi; Başkan Saka’ya “Hizmetlerinizi takip ediyorum. Aynı şekilde çalışmaya devam” dedi. Ziyaret sonrası değerlendirmede bulunan Başkan Saka, “Genel Başkanımıza Edremit halkı adına geçmiş olsun dileklerimizi ileterek yeni dönem için başarılar diledik. Partimizi yerelden iktidara taşımak için, daha aydınlık yarınlar için partimizle omuz omuza çalışmaya devam ediyoruz” dedi. Ziyarette CHP Balıkesir Milletvekili Mehmet Tüm de hazır bulundu.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.