BAŞKAN NİYAZİ GÜLER GÜVEN TAZELEDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞKAN NİYAZİ GÜLER GÜVEN TAZELEDİ

Paylaş
 

Bandırma S.S. Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin Olağan Genel Kurulu Ambiate Düğün Salonunda yapıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’yla başlayan genel kurulun devamında raporlar okundu. Tek liste halinde girilen seçimleri Niyazi Güler ve ekibi kazandı. Yönetim Kurulu, Karani Dinçer, Ömer Metin, Erkan Aksu, Bülent Bican’dan oluşurken denetim kurulu da Hasan Gündoğan ve Eyüp İl’den oluştu.

Genel kurulda konuşan Bandırma Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Niyazi Güler, “Ekonominin daraldığı şu günlerde araç, ekipman ve finansman sıkıntısında kooperatifler olarak devreye girerek ekonominin çarklarının işlemesinde itici güç olmaktayız. Hükümetimizden isteğimiz ekonominin çarklarının yavaşladığı şu günlerde kooperatiflere daha fazla kaymak aktarılmasıdır” dedi.

Kooperatif olarak 2017 yılında 387 ortağa toplam 16 milyon 74 bin 500 TL işletme kredisi kullandırdıklarını açıklayan Güler, 1 ortağa da 150 bin TL yatırım ve destek kredisi kullandırdıklarını söyledi. Yıl sonu finansman bakiyelerinin 27 milyon 100 bin TL olduğunu kaydeden Güler, takipte olan alçaklarının ise 46 bin 642 TL olduğunu açıkladı. Divan başkanlığını Balıkesir Esnaf ve Kefalet Kredi Kooperatifleri Birliği Başkanı Erol Ayvaz’ın yaptığı genel kurula Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza ve çok sayıda esnaf odalarının başkan ve yöneticileri katıldı.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.