BAŞKAN MİRZA'YA ZİYARET | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

BAŞKAN MİRZA’YA ZİYARET

Paylaş
 

Denetimli Serbestlik Müdürü Bülent Demirel ve Savcı Emrah Ünal Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya teşekkür ziyaretinde bulundular.
Bandırma Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen Bandırma Denetimli Serbestlik Müdürlüğü ve Bandırma Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü işbirliği ile
189 denetimli serbestlik yükümlüsü ve 85 açık ceza infaz kurumu hükümlüsüne topluma kazandırılmaları için yapılan çalışmalar kapsamında Hakan Mengüç’ün anlatımıyla “Pozitif Düşünce ve Stres Yönetimi” konulu seminer düzenlendi. Seminere katkılarından dolayı Belediye Başkanına teşekkürlerini sunan yetkililer verilen desteklerden dolayı memnuniyetini dile getirerek plaket takdim ettiler. getirdiler.

Kurumlar arası birlik ve beraberliği her zaman desteklediğini dile Getiren Başkan Mirza; ‘Kurumlarımızın bizlere sunduğu çalışmaları ve projeleri önemsiyoruz. Geçtiğimiz günlerde yapılan Denetimli serbestlik yükümlüsü ve açık ceza infaz kurumu hükümlüsüne yönelik Hakan Mengüç’ün sunumuyla pozitif düşünce ve stres yönetimi seminerinin hükümlü vatandaşlarımıza olumlu katkılar sağladığını düşünüyorum.’dedi. Başkan Mirza, Denetimli Serbestlik Müdürü ve Savcı’nın ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederek kendilerine kentimizin simgelerinden Bandırma Vapuru’nun maketini hediye etti.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAŞANIYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.