foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BAŞKAN MİRZA’NIN ANNELER GÜNÜ MESAJI

anneler_bb
Paylaş
 

“Anne” sözcüğünü söylerken bile yüreğimizi ısıtan, içimizi sevgiyle dolduran çok özel duygudur anne sevgisi. Annelerimiz dünyadaki hiçbir değerle karşılaştırılmayacak ve yeri bir hiçbir zaman doldurulamayacak en kutsal varlıklardır.

Karşılıksız sevgi ve sonsuz özverinin simgesi annelerimiz hayatımıza yön veren ilk öğretmen, mutluluğumuz için yol göstericimiz, kötülüklere karşı koruyucu meleğimiz, kısaca hayatın anlamıdır. Ülkemize ve insanlığa yararlı bir birey olarak yetiştirmek için her türlü zorluklara katlanan gerektiğinde evladı için kendini feda edebilen analarımızı elbette sadece yılda bir gün hatırlamıyoruz. Onların yaşamını kolaylaştırmak yalnızca gereksinim duydukları da değil her zaman yanlarında olmak birer evlat olarak hepimize düşen en büyük sorumluluktur.

Yüreğimizden taşan sevgileriyle başımızın tacı tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, yeni anne adaylarının bu güzel duyguyu sağlıkla doyasıya yaşamalarını diliyor, Huzur evlerinde yaşayan ve yetiştirdikleri evlatlarını vatan uğruna şehit veren tüm şehit annelerimizin ellerinden bir evlatları olarak saygıyla öpüyorum.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.