foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BAŞKAN MİRZA’DAN PORT OF ROTTERDAM İZLENİMLERİ

dursun-mirza
Paylaş
 

Bandırma Belediye Başkanı Dursun MİRZA, düzenlediği basın toplantısıyla, Rotterdam’da yaptığı inceleme ve görüşmeleri yerel basın temsilcileri le paylaştı.

Bandırma Belediye Meclisi’nde alınacak kararla Bandırma’da yapılması planlanan liman ile ilgili incelemelerde bulunmak için geçtiğimiz hafta Hollanda’nın Rotterdam kentine giden Belediye Başkanı Dursun MİRZA, yurt dışı dönüsü, ayağını tozuyla izlenimlerini basın mensuplarıyla paylaştı.

Bandırma’mız ve çevresi için en doğru kararı alma adına Rotterdam’daki Liman’nın incelemelerini tamamlayan Belediye Başkanı Dursun MİRZA, kendisi ile birlikte geziye katılan Belediye Meclis Üyeleri Mimar Şerafettin ENGÜDAR ve Cemal ADIGÜZEL ile birlikte  toplantıya katılan basın mensuplarını bilgilendirirken, limanla ilgili akıllara takılan soruları da cevapladı.

Toplantıda konuşan Belediye Başkanı Dursun MİRZA: “AB standartlarında yapılacak ,çevreye ve canlı yaşam alanına hiçbir zararı dokunmayacak, sulak alanlarımıza zarar vermeyecek ve ekolojik dengeyi bozmayacak bir liman yapılmasına elbette karşı değiliz. Ancak bu liman Bandırma’ya yapılacaksa bu karar sadece yöneticilere bırakılmamalı, halkımızın ve sivil toplum örgütlerinin de fikri alınmalı.” Dedi.

Bir önceki yazımız olan PANÇ : "HALKIN GÜNDEMİNDE BAŞKANLIK YOK" başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.