BAŞKAN MİRZA'DAN ÖĞRENCİLERE YEREL YÖNETİM DERSİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞKAN MİRZA’DAN ÖĞRENCİLERE YEREL YÖNETİM DERSİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma 100.Yıl İlk Öğretim Okulu 4. sınıf öğrencileri yerel yönetimler hakkında bilgi edinmek amacıyla Belediye Başkanı Dursun Mirza’yı ziyaret etti.

Öğretmenleri nezaretinde belediyeye gelen 4. sınıf öğrencileri, belediyenin görevleri ve belediyenin hizmetleri hakkında bilgi edindi. Yerel yönetimler ile ilgili merak ettikleri her şeyi Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya yönelttikleri sorularla öğrenen öğrenciler, hem ilk elden bilgi aldılar hem de Belediye Başkanı ile tanışıp sohbet etme imkanı buldular.

Ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu ifade eden Belediye Başkanı Dursun Mirza “Belediyecilik demek vatandaşların huzur ve refahı için yaşanabilir bir kent için hizmet eden, tüm bunların yanı sıra siz değerli çocuklarımıza güzel yarınlar bırakabilmek için çalışan kurumlardan en önemlisidir. Biz de Bandırma Belediyesi olarak sizlere tertemiz yarınlar bırakabilmek için tüm imkânlarımızla çalışıyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.