BAŞKAN MİRZA'DAN "BİR ZAMANLAR BANDIRMA"YA TAM DESTEK | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞKAN MİRZA’DAN “BİR ZAMANLAR BANDIRMA”YA TAM DESTEK

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma’nın eski fotoğraflarının bir kitapta toplanması amacıyla başlatılan çalışmalar devam ediyor.

Eski fotoğrafların toplanması, fotoğrafların dönemlerine ait bilgilerin derlenmesi ve belgesel niteliğinde bir kaynak kitap oluşturulması amacıyla sürdürülen çalışmalarda, Bandırma’nın çok özel fotoğraflarına ulaşıldı. Özellikle Osmanlı dönemi ve işgal yıllarına ait fotoğraflar, Bandırma’nın o yıllarına ışık tutuyor.

Belediye Başkanı Dursun MİRZA, bu kaynak kitabın Bandırma’ya kazandırılması konusunda her türlü desteği verdiklerini, bu desteğin bundan sonra da devam edeceğini söyledi.

Kitap hazırlığı ile ilgili oluşturulan komisyonun son toplantısına katılan Dursun MİRZA, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Özverili çalışmaları nedeniyle komisyon üyelerine teşekkür eden Belediye Başkanı Dursun MİRZA, bayram nedeniyle kendilerine hediye verdi.

Edip Bülent Volkan, Erdem ÖZCAN, Ahmet PESEN, Önder BALIKÇI, Sebahattin PIRAVADILI, Ömer Celalaettin GÖZÜKARA, İsmail ÜLKER ve Feyza ÜLKER’den oluşan komisyon her hafta Çarşamba günü toplanarak Bandırma’nın eski fotoğraflarını değerlendiriyor.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.