foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BAŞKAN MİRZA “YOLLARI BİZ AÇTIK”

dursun-mirza-kar
Paylaş
 

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza dün şehrimizi etkisi altına alan son 30 yılın en büyük kar yağışı sonrası hakkında yöneltilen eleştirilere cevap niteliğinde bir mesaj paylaştı.

Mirza “Bu gün Bandırma’nın mahallelerini iş makinalarıyla dolaştık. Ana Yolları sürekli açık tuttuk. Bandırma belediyesinin 3 Greyderi 4 kepçesi 1 traktörü 2 tuzlama aracı 5 kamyonu 50 çalışanı ile birlikte 24 saattir büyük bir mücadele veriyoruz. Bandırma tarihinde çok uzun yıllardır görülmemiş kış şartları ile karşıkarşıyayız buna rağmen kendi gücümüzle üstesinden geliyoruz. Terminal yolunu biz açtık, Hastane yolunu biz açtık. Bütün ana arterleri en az beş kez biz açtık ve açık tutmaya devam ediyoruz. Bize katkı yapan herkese ve özellikle Belediye çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Bu mücadele aralıksız olarak devam ediyor.” dedi.

 mirza-kar-2

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.