BAŞKAN MİRZA ÜNİVERSİTEYİ ZİYARET ETTİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞKAN MİRZA ÜNİVERSİTEYİ ZİYARET ETTİ

Paylaş
 

Belediye Başkanı Dursun Mirza Onyedi Eylül Üniversitesindeki Bandırma Belediyesi bünyesinde hizmet veren Avrupa Gönüllü Hizmet Ofisi’nin tanıtım standını, diğer toplulukların stantlarını ve Onyedi Eylül Üniversitesi Rektör Süleyman Özdemir’i makamında ziyaret etti.

Başkan Mirza avrupalı gençlerle yurt dışındaki projelerde birlikte çalışmalarına imkan sağlayan, gönüllülük esasına dayalı programlarla gençlerimiz 2 ila 12 arasında seçtikleri bir ülkede Avrupalı gençlerle çeşitli projelerde çalışma imkanı sağlayan bu projeye başvurmaları için öğrencilere davette bulundu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Dursun Mirza: “Avrupa Gönüllü Hizmet Ofisimizin tanıtımını Onyedi Eylül Üniversitemizde yaptık. Öğrenci topluluklarının başkanları, yöneticileri ve öğrencilerimizle bir araya geldik. Öğrencilerimizin kentimizle ilgili güzel düşüncelerini dinledik. Üniversitemizin Rektörü Sn. Süleyman Özdemir’le ve diğer hocalarımızla rektörümüzün odasında görüştük. Bandırma ve üniversitemizin geleceği ile ilgili görüş alışverişinde bulunduk. Misafirperverlikleri için üniversite camiasına teşekkür ediyorum” dedi.

Bütün gençleri bu projelere başvuru yapmaları için Bandırma Belediyesi Avrupa Gönüllü Hizmet Ofisine bekliyoruz. Proje başvurularında tek şart 18-30 yaş aralığında olmak.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA BUGÜN SU KESİNTİSİ YAPILACAK!!! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.