BAŞKAN MİRZA ÜNİVERSİTENİN KENTSEL TASARIM YARIŞMASI JÜRİSİNDE | Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BAŞKAN MİRZA ÜNİVERSİTENİN KENTSEL TASARIM YARIŞMASI JÜRİSİNDE

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma 17 Eylül Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir tarafından “Üniversite merkez yerleşkesi” için kentsel tasarım yarışması tanıtım toplantısı düzenledi. Toplantıya, Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza katıldı.

Düzenlenecek yarışmada danışman jüri kapsamında, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, 17 Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Üniversite Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanımız Yrd. Doç. Dr. Muzaffer Akdoğan ve Mimar Ömer Yılmaz görev alacak.

Tanıtım toplantısında konuşan Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza: “Bandırmamız için çok önemli ve heyecan verici bir toplantıdayız. Üniversitemizin gelişimini adım adım görmek ve artık kökleşeceğini, yeni yerleşim alanları, binaları ve yeni bölümleri ile bölgemize hitap edeceğini görmek beni mutlu ediyor. Biz bandırmalılar olarak üniversitemize sahip çıkıyoruz, çünkü üniversite öğrencileri, öğretim üyeleri, bilim insanları ile kentimize çok şey katıyorlar. Başta ekonomik olmak üzere kültür – sanat alanından sosyal yaşamına çok önemli katkılar sunuyorlar. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Rektörümüzü böyle bir projeye öncülük ettiği için tebrik ediyorum. Biz Bandırmalılar olarak üniversitemize sahip çıkıyoruz. Bandırma Belediyesi de her zaman üniversitenin yanında olacak. ”dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.