BAŞKAN MİRZA SUNULLAH MAHALLESİ SAKİNLERİ İLE BİRARAYA GELDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞKAN MİRZA SUNULLAH MAHALLESİ SAKİNLERİ İLE BİRARAYA GELDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Belediye Başkanı Dursun Mirza Sunullah mahallesini dolaşarak vatandaşlar ile bir araya geldi.

Sorunların yerinde tespiti ve çözümü için sunullah mahallesi muhtarı Şener Arabacılar eşliğinde mahalle sakinleriyle bir araya gelen Başkan Mirza mahallede sorunlu bölgeleri yerinde tespit ederek, kahvehanedeki vatandaşlarımızla çay içip, mahalle sakinleri ve esnafla birebir görüşmeler yaparak mahallelinin taleplerini ve sıkıntılarını dinleyerek Bandırma Belediyesinin çalışma ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Muhtarlarımız ve vatandaşlarımız ile birlikte hareket ederek sorunlarını aşmış bir Bandırma yaratmak en temel çalışma sistemi olduğunu belirten Başkan Mirza; “İki haftada bir halk günleri düzenleyerek vatandaşlarımızla bir araya geliyor ve onların sorunlarını, isteklerini dinliyorum. Belediyemizde gerçekleştirdiğimiz proje ve çalışmalarımızla ilgili bilgileri de paylaşıyorum. Belediye olarak her zaman vatandaşlarımızın yanındayım. Bugün muhtarımla birlikte Sunullah mahallesini ziyaret ederek vatandaşımızın istek ve taleplerini yerinde dinledik. Mahalle sakinlerinin düşünceleri benim için çok önemli, Bandırmanın geleceğine dokunabilmek için buradayım. Bugün bizleri çok hoş karşıladılar, mahalle sakinlerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Kaynak : bandirma-bld

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.