foto-deniz1

BAŞKAN MİRZA ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLER İLE İFTARDA BULUŞTU

DSC_7538
Paylaş
 

Şehit aileleri ve gazilerle iftar yemeğinde bir araya gelen Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza “Bu ülke için canını verenlere minnettarız” dedi.

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, geleneği bozmayarak her Ramazan Ayı’nda olduğu gibi bu yıl da Şehit Aileleri ve Gazilerle iftar yemeğinde bir araya geldi. Askeri Gazinoda düzenlenen iftar yemeğine Kaymakam Günhan Yazar ile şehit aileleri ve gaziler katıldı.

Belediye Başkanı Dursun Mirza yemekte yaptığı konuşmasında, şehit aileleri ile birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Belediye olarak her zaman şehit ailelerinin yanında ve destekçisi olacaklarını belirten Başkan Mirza; “Bu güzel vatanın savunulması ve bu vatanın ilelebet payidar olması için canlarını veren evlatlarımızın değerli aileleri ve gazilerimiz hep birlikte kutsal ramazan ayına ulaştık. Önümüzdeki günlerde de inşallah hep beraber Ramazan Bayramını da kutlayacağız. Bu güzel ülkeyi kuran başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve bu toprakları vatan yapmak için gözünü kırpmadan canını veren bütün aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet, minnet, şükranla anıyorum” dedi.

Şehit ve Gazilere Hobi Bahçeleri Ücretsiz

Belediye Başkanı Dursun Mirza konuşmasının sonunda Hobi Bahçelerinden yararlanmak isteyen şehit aileleri ve gazilere ücretsiz olacağını belirtti.

DSC_7534

DSC_7535

DSC_7537

DSC_7546

Bir önceki yazımız olan ALTINAY MARS KAŞİFİ'NE ABD'DEN ÖDÜL başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar marina1
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.