foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BAŞKAN MİRZA SAHİL YENİCE MAHALLE SAKİNLERİYLE BULUŞTU

23157635_813999932104798_897535023_o
Paylaş
 

Belediye Başkanı Dursun Mirza Sahil Yenice mahallesinde yapılan çalışmaları yerinde inceledi ve mahalle sakinleri bir araya gelerek sohbet etti.

Kahvede mahalle sakinleriyle sıcak çaylar yudumlanırken bir taraftan da sıcak sohbetler edildi. Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya teşekkür ederek sözlerine başlayan Sahil Yenice Mahalle Muhtarı Nuri Varlık; “Göreve geldiğiniz ilk günden beri Mahallemize verdiğiniz değer ve hizmetlerden dolayı öncelikle şahsım adına mahalleli adına çok teşekkür ediyorum. Mahallemize hizmet etmeye de devam ediyorsunuz. Sadece bizim mahallemiz değil, tüm kırsal mahallelere hizmet ediyorsunuz. Mahallemize gelen ana yol bizim için korkulu rüyaydı. Araçlar vites atıyordu, kayıyordu. Çok zorluk çekiyorduk. İki yıl önce yolumuzu asfaltladınız ve tüm mahalleliyi büyük bir çileden kurtardınız. O yolu kullandıkça size dua ediyoruz. Ayrıca bataklık halinde olan yeri düzenlediniz, parke ile döşeyip aydınlatmasını yaptınız. Yanına yaptığınız çocuk parkında çocuklarımız oyunlarını oynuyor. Şimdi de mahallemizin iç yollarını yapıyorsunuz. Bazı sokaklarımıza bırak arabayla girmeyi, yürüyerek bile girilmiyordu neredeyse. Hele birde yağmur yağdıysa dizlerimize kadar çamur içinde kalıyorduk. O sokaklar şimdi şıkır şıkır olmaya başladı. Aradığımızda her zaman yanımızdasınız, taleplerimizi en üst düzeyde yerine getiriyorsunuz. Biz sizden ve hizmetlerinizden çok memnunuz. Tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.