foto-deniz1
asili-ceviz-fidani

BAŞKAN MİRZA ÖĞRETMENLERİ ZİYARET ETTİ

23960853_10214138776244172_758498482_o
Paylaş
 

Belediye Başkanı Dursun Mirza, 24 Kasım Öğretmenler Günü Haftası nedeniyle kentimizdeki eğitim kurumlarına bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Başkan Mirza programı kapsamında İlk olarak saat 09.00’da Bandırma Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek burada Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil ile bir araya geldi. Başkan Mirza İlçe Milli Eğitim Müdürü Kılıçgil’in tüm öğretmenler adına öğretmenler gününü kutladı ve meslek hayatında başarılar diledi. Buradaki ziyaretin ardından saat 13.30’da Hafsa Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine geçen Başkan Mirza’yı Okul Müdürü Gülsevim Kaçar karşıladı. Ardından öğretmen odasında okul öğretmenleriyle bir araya gelen Başkan Mirza, tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayarak baklava ikramında bulundu.

Buradaki ziyaretin ardından saat 14.15’de Bandırma Anadolu Lisesini ziyaret eden Başkan Mirza, Okulu Müdürü Ali İhsan Tekin ile bir araya geldi. Buradan öğretmenler odasına geçen Başkan Mirza tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayarak baklava ikramında bulunduktan sonra öğretmenlerle sohbet ederek onların istek ve taleplerini dinledi. Başkan Mirza son olarak saat 14.45’de Bandırma Yavuz Sultan Selim Anadolu Lisesini ziyaret etti. Okul Müdürü Ahmet Obuz ve okul öğretmenleri ile sohbet ederek öğretmenler gününü kutladı.

Öğretmenlere hitaben konuşan Başkan Mirza: “Bandırma Belediyesi olarak her yıl Bandırma’nın bütün okullarını Meclis Üyelerimizle birlikte dolaşıyoruz. Öğretmenlerimizin ayağına giderek küçücük ikramlarda bulunup onların dertlerini sıkıntılarını dinliyoruz. Aynı zamanda okullarımızın ihtiyaçlarını alıyoruz. Bizzat katılarak sizinle birlikte olarak gününüzü kutlamak istedik. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Öğretmenlik çok kutsal bir meslek Büyük Atatürk’ün dediği gibi Öğretmenler gelecek nesil sizlerin eseri olacaktır. Diliyorum öğretmenlerimizin ve eğitim sistemimizin sıkıntıları en kısa sürede çözülür. Ben tekrardan verdiğiniz emeklerden dolayı, özverinizden dolayı çocuklarımız ve Bandırmamız adına teşekkür ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Bandırma Yılbaşı Programları 2018 başlıklı makalemizde Bandırma yeni yıl programları, Bandırma Yılbaşı Programları ve bandırma yılbaşında sahne alacak sanatçılar hakkında bilgiler verilmektedir.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
1agrigento-otel-erdekozen hyundai doga-koleji-bandirma nehir-kaya esen-tip yemtar
perema2014 soylu
berkan-kuyumculuk bandirma-com-tr gumuskonak
birge cilev eken-hotel dOnce ortem iskenderci
logo-web
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.