BAŞKAN MİRZA KARAÇALILIKDAKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞKAN MİRZA KARAÇALILIKDAKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

BAŞKAN MİRZA KARAÇALILIKDAKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Bandırma Belediyesi Kırsal Mahallelerde Asfalt Çalışmalarına Hız Kesmeden devam ediyor. Bandırma sınırlarının en uç bölgesinde bulunan Karaçalılık asfaltlanıyor.

Belediye Başkanı Dursun Mirza eski adıyla Karaçalılık Köyü olarak bilinen Büyükşehir yasasından sonra Şehit Ayhan Özay Sokağı olan Karaçalılık da yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Çalışmalar sırasında konuşan Belediye Başkanı Dursun Mirza: “Amacımız kırsal mahallelerde yaşam standardını en yükseklere çıkarmak. Bu amacımıza her geçen gün daha da yaklaşıyoruz. Büyükşehir yasasından sonra Bandırmaya bağlanan köy statüsünü kaybederek mahalle olan kırsal mahallelerimiz her geçen gün daha da güzelleşiyor. Özellikle kırsal mahallelerimiz yollarının düzgün bir hale getirilmesi gerekiyordu. Bizde kırsal mahallelerde asfaltlama ve parke kaplama çalışmalarına ciddi bir ağırlık verdik. Bandırma sınırının en uç bölgesinde bulunan eski adıyla Karaçalılık köyümüzde yaşanan sıkıntıları çözmek için burada ciddi bir asfaltlama çalışması başlattık. Çalışmalarımız hız kesmeden devam edecek” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.