BAŞKAN MİRZA "HERKES KAPISININ ÖNÜNÜ TEMİZLESİN" - Bandırmanın Sesi
İndirimli Tatil
foto-deniz1

BAŞKAN MİRZA “HERKES KAPISININ ÖNÜNÜ TEMİZLESİN”

Paylaş
 
google haberlerde takip et

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza Bandırma’da hayatın normale dönmeye başladığını belirterek vatandaşlarda duyarlı olmaları karşısında ricada bulundu.

Mirza “Değerli Bandırmalılar; bütün ana caddelerimiz açılmıştır. Otobüsler çalışmaktadır hayat akmaya başlamıştır. Şu ara caddelerin açılması için çalışmaktayız. Temizlik işlerimiz çöpleri toplamaktadır, yağacak yağmura hazırlık olarak menfezler açılmaktadır. Park bahçe çalışanları yıkılan ağaçları ve kırılan dalları toplamaktadır. Mezarlık Hizmetleri normal olarak verilmektedir. Kepçelerimiz köylere kadar ulaşmaktadır.112 acil ile birlikte çalışıp hastalara yardımcı olunmaktadır. Çarşamba Pazar’ı kapalı pazar yerinde kurulmuştur. Sizden ricam lütfen herkes kendi kapısı önünü temizlesin ve su giderlerinin üzerlerini açın ve suyun akışı sağlansın. Çünkü yağmur geliyor buna hazırlıklı olalım bu afetlerden elbirliği ile çalışarak kurtulucaz ve sorunları hepberader aşıcaz. Sizlere güveniyorum Bandırmalılar çalışkandır.” dedi.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Aşılı Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.