TATİL ZAMANI
foto-deniz1

BAŞKAN MİRZA HALK İLE BULUŞUYOR

Paylaş
 

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza, vatandaşları makamında kabul ederek sorunlarını ve dertlerini birinci ağızdan dinleyerek halk günlerine devam ediyor.  

Sosyal Belediyeciliğin en önemli unsurlarından birinin halkın içinde halkın sorunlarını dinlemek ve onların taleplerini imkânlar dâhilinde yerine getirmek olduğunu ifade eden Başkan Mirza, halkımız bizi bu göreve çözüm üretebileceğimiz için getirdiğini söyledi.

Başkan Mirza: “Ben ve ekibim yerel yönetim anlayışımız gereği halkımızla her zaman iç içe olmayı, onların sıkıntılarını onlardan dinlemeyi ve çözüm üretmeyi ilke edindik. Gerçekleştirdiğim halk günleri, vatandaşların sıkıntılarını onlardan dinleyerek, halkımızın sorunlarına çözüm üretmek adına atılan önemli adımlardır” dedi.

Halk günlerinde vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda Bandırma Belediyesi’nin muhtaç vatandaşlara yaptığı yardımlardan söz eden Başkan Mirza, ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımızın Belediye’nin Kurtuluş Caddesinde çalışmalarını sürdüren Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğünden temin edebileceklerini belirtti. Başkan Mirza: “Mübarek Ramazan ayında Sosyal yardım İşleri Müdürlüğümüz aracılığı ile yürüttüğümüz kuru gıda yardımları, kıyafet yardımları ve sıcak yemek yardımlarıyla ihtiyacı olan vatandaşlarımıza yardım ediyoruz” dedi. Belediye Başkanı Dursun Mirza Halk günü ziyaretlerinden oldukça memnun olan vatandaşlar Başkan Mirza’ya hem bu uygulamadan hemde çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.