BAŞKAN MİRZA HALK GÜNÜ'NDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

BAŞKAN MİRZA HALK GÜNÜ’NDE VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Paylaş
 

Bandırma Belediyesi sosyal belediyecilik anlayışı ile Bandırmalılar ile Halk Günü’nde buluşmaya devam ediyor. Bandırmalılar olan tüm sıkıntılarını, isteklerini ve tavsiyelerini Belediye Başkanı Dursun Mirza ile özel görüşmeler yaparak dile getiriyor. Bugün de Halk Günü dolayısı ile Başkan Dursun Mirza, vatandaşlarımızı kabul ederek onlar ile sohbet etti.
Şeffaf belediyeciliğin benimsendiği Bandırma Belediyesi’nde yapılan projeler ve işler bu görüşmeler ile vatandaşlarımıza aktarılıyor. Belediye Başkanı Dursun Mirza iki haftada bir Perşembe günleri saat 9’dan öğlen 12’ye kadar vatandaşlar ile görüşmelerini gerçekleştiriyor.
Herhangi bir konu hakkında Belediye Başkanı Dursun Mirza ile görüşmek isteyen vatandaşlar Halk Masası’na başvurarak veya (0266) 713 33 33 / 711 11 11 dahili 2550-2551 numarayı arayarak randevu alıp, Halk Günü’nde Belediye Başkanı Dursun Mirza ile görüşebilir.

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.