TATİL ZAMANI
foto-deniz1

BAŞKAN MİRZA EDİNCİK MAHALLESİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Paylaş
 

Belediye Başkanı Dursun Mirza Edincik Mahallesini ziyaret ederek bir dizi incelemelerde bulundu.

İncelemelerden sonra açıklama yapan Başkan Mirza: “Edincik Beldemizde bulunan ve yeni belediye binası yapılmadan önce belediye binası olarak kullanılan binada restorasyon yaparak yeniden kullanıma açıyoruz. İki katlı olan binamızın giriş katında kiraya verilmemiş dükkanlarda tadilat yapıldı. Bandırma Belediyesi Edincik Hizmet Birimi olarak kullanımına başlayan binamızın ikinci katını da restore ederek kullanıma açacağız. Eski Belediye binamızı ise daha etkin kullanılması için proje geliştirmeye çalışıyoruz.

Belediye Başkan Yardımcımız İsmail Ay, Meclis Üyemiz Abdullah Erbay, Muhtarımız, çalışanlarımızla görüştük. Edincik için yapılması gerekenler ve ihtiyaçlar üzerinde görüş ve düşüncelerini aldım.

Tarihi bir öneme sahip Edincik Beldemiz Büyükşehir Yasasıyla birlikte Aksakal gibi Belediye olmaktan çıkarılıp Bandırma Belediyesinin mahallesi olmuştu. Bu iki değerli yerleşim yerlerimizin Belde Belediyesi olarak kalmasını gönül arzu ederdi. Ancak mevcut şartlar altında her iki Mahallemizde de hizmet birimi kurarak işlerin yürüyüşünü sağlamaya çalışıyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan PERTEVNİYAL YARDIM BEKLİYOR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.