BAŞKAN MİRZA: ÇOCUKLARIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUM | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1
grand serenay hotel

BAŞKAN MİRZA: ÇOCUKLARIMIZA BAŞARILAR DİLİYORUM

Paylaş
 

Bu sene üçüncüsü gerçekleşen, Bandırma Belediyesi olarak desteklediğimiz “İmkan Bizden, Oynamak Sizden” sloganıyla Mahalleler Arası Futbol Turnuvasında Bandırma ayağı bugün oynanan maçlarla sona erdi. Balıkesir genelinde gerçekleşen turnuvada Bandırmamızı gençlerde birinci olan 600 Evler Mahallesi İ.M.K.B Teknik ve Anadolu Lisesi, yıldızlarda birinci olan Günaydın Mahallesi Vecihibey Orta Okulu takımlarımız temsil edecek. Dereceye giren takımlara Madalyalarını, kupalarını ve hediyelerini Bandırma Kaymakamı Günhan Yazar ve Belediye Başkanı Dursun Mirza verdi.

Belediye Başkanı Dursun Mirza yaptığı konuşmada: “Hepsi birbirinden değerli, pırıl pırıl çocuklarımız. Gerçekten çok güzel oynuyorlar. Geçen yıl Kemal Pireci Anadolu Lisemiz il genelinde final oynamıştı. Bu sene de çocuklarımızın başarılar elde edeceğine inanıyorum ve Bandırmamızı temsil edecek takımlarımıza başarılar diliyorum.

Çocuklarımız bizim için çok değerli. Çocuklarımız için proje geliştiriyor, onların içinde olduğu projeleri destekliyoruz. Mahalleler arası futbol turnuvasına katılan çocuklarımızın su ihtiyaçlarını karşıladık ve meyve suyu ikram ettik. Ayrıca dereceye giren takımlarımıza eşofman hediye ettik. Ulaşımını ve beslenmelerini sağladık. Bandırmamızdaki tüm okullarımızın top ihtiyacını karşıladık. Okullarımızın bahçe düzenlemesini yapıyoruz. Taleplere göre projeksiyon aletleri veriyoruz. Amatör takımlarımıza ve sporcularımıza her türlü desteği imkanlar ölçüsünde veriyoruz. Yağlı Pehlivan Güreşleriyle ata sporumuzu yeniden Bandırmalılarımızla buluşturuyoruz. Bandırma Basketbol Kulübümüze yer verdik, yap – işlet – devret modeliyle Bandırmamız güzel bir kapalı spor salonuna kavuşuyor. İtfaiyenin orada belediyemize ait alana kapalı spor salonu ve yüzme havuzu projemizi hazırladık. Projemizin yapımına başlamak için kaynak arayışındayız. Bugüne kadar Bandırma’ya Spor Bakanlığı tarafından kapalı spor salonu yapılmamasını anlamıyorum. Ancak biz kendi spor salonumuzu kendimiz yapacağız ve çocuklarımızın önünü açacağız. Ben turnuvaya katılan tüm sporcularımıza, hocalarımıza turnuvada emeği geçen tüm herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan BANDIRMA'DA DEPREM HABERLERİ SON DAKİKA! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
gulez

Güncel Bandırma Haberleri

Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.