BAŞKAN MİRZA, ÇALIŞMALARI DENETLEDİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bandırma Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler kentimizin en işlek caddelerinden olan M.Akif Ersoy Caddesinde yol yenileme çalışmalarını yerine getiriyor.

Yaz ayları boyunca kentimizin farklı noktalarında çalışmalarını sürdüren Belediye ekipleri, yerine getirdiği yol yapım ve onarım çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek M.Akif Ersoy Caddesi bilinen adıyla Erdek Yolunun tamamını yeniden yapıyor.

İlk olarak vatandaşların çalışmalardan dolayı olumsuz etkilenmemesi ve trafik akışında sıkıntı yaşanmaması adına güvenlik tedbirlerini alarak yol yenileme çalışmalarına başlayan ekipler, çalışmaları tüm hızıyla yerine getiriyor.

Öte yandan Belediye Başkanı Dursun Mirza, yol üzerinde farklı noktalarda oluşan çöküntüler ve zaman zaman yapılan kazı çalışmalarından doğan sıkıntılar nedeniyle başlatılan çalışmaları yerinde takip etti. Bandırma’nın Erdek’e ulaşım hattı üzerinde önemli bir konuma sahip olan M.Akif Ersoy Caddesinin yenileme çalışmalarının kısa sürede tamamlanacağını belirterek aynı zamanda yol üzerinde yeni bir çevre düzenleme çalışmalarını da yerine getirileceğini söyledi.

Mirza: “Belediyemize bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, yaz aylarında çalışmalarını yoğun olarak yerine getiriyor. Bu çalışmalar içerisinde yenileme programına aldığımız Bandırma Ticaret Odası önünden başlayıp liman boyunca devam eden Erdek yolunu yani M.Akif Ersoy Caddemizi yeniden düzenliyoruz. Bu yol üzerinde zamanla oluşan göçükler araç trafiğine olumsuz etki etmekteydi. Ekiplerimiz çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. yol yapım çalışmalarımız kısa sürede tamamlanarak halkımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Son olarak Belediye ekiplerinin yaz ayları boyunca Bandırma’nın hem merkez hem de kırsal mahallelerinde yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Başkan Mirza, ekipler öncelikle ihtiyaç ve aciliyet durumuna göre hizmet ve çalışmaları tamamlandığını söyledi.

KAYNAK:BANDIRMA BELEDİYESİ

BANDIRMA WEB TASARIM

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

BAŞKAN MİRZA, ÇALIŞMALARI DENETLEDİ

Yorumlar kapalı.

foto deniz bandırma
kutlu creative bandırma
avşa adası otelleri
x