TATİL ZAMANI
foto-deniz1

BAŞKAN MİRZA BARINAĞI ZİYARET ETTİ

Paylaş
 

Bandırma Belediye Başkanı Dursun Mirza 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü dolayısıyla Bandırma Geçici Hayvan Barınağına ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette barınağı gezen Başkan Mirza barınak çalışanlarıyla sohbet ederek barınak çalışmaları ile ilgili bilgi aldı. Ayrıca Başkan Mirza Bandırma Havanları Koruma Derneği Başkanı Ertan Tulpar’a Bandırma Belediyesi Geçici Hayvan Barınağına röntgen cihazı hediye ettikleri için teşekkür ederek plaket takdim etti.

Barınağın durumunu da kontrol eden Başkan Mirza hayvanlara olan sevgisini dile getirerek: “Hayvanlar biz insanların en uysal dostlarıdır. Sokak hayvanlarına ve bakım muhtaç hayvanlara yardımcı olabilmek için Bandırma Belediyesi olarak barınaklarımızı her gün daha da güçlendirmek için çalışmalar yürütüyoruz. Bugün hayvan barınağımızı ziyaret ettik. Çalışanlarımızla sohbet ettik. Bandırma Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Ertan Tulpar ve yönetim kurulu üyeleri Bandırma Belediyesi ile ortaklaşa çalışıyorlar. Tedavi edilmesi gereken, arabaların çarptığı, kırıkları olan hayvanlarımız için kırık tedavisi yapılıyor. Bunun için röntgen cihazı çok gerekliydi. Bunun için Ertan abim ve Münevver ablam buraya bir röntgen cihazı hediye ettiler. Kendilerine böyle değerli bir hediyeyi Bandırma Belediyesi Hayvan Barınağına hediye ettikleri ve hizmetleri için teşekkür ediyor bugünün anısına kendilerine plaket takdim ediyoruz. Veterinerimize, yöneticimize ve çalışanlarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum ” dedi.

Belediye Başkanı Dursun Mirza’ya plaket için teşekkür eden Bandırma Hayvanları Koruma Derneği Başkanı Ertan Tulpar: “ Bu barınak 2005 yılından beri mevcut ama 2005 yılındaki barınakla şuan ki barınak sizin sayenizde çok çok farklı. Marmara bölgesindeki sayılı barınaklardan birisi Başkanımızın bize dernek olarak hayvan severler olarak katkısı çok büyük bu barınağın bu hale gelmesinde Dursun Başkanımın çok emekleri var. Barınağımızın bu iyi şartlara kavuşması onun sayesinde oldu. Başkanımıza hayvanlara ve derneğimize vermiş olduğu destekten dolayı çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Bir önceki yazımız olan Gazeteci Mustafa Yamaner ile Yıldızlar Geçidi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Bizi Facebook’tan Takip Edin!
ozen hyundai doga-koleji-bandirma yemtar
saloni
perema2014 soylu
bandirma-com-tr gumuskonak kutlu-creative-bandirma-web-tasarim
birge cilev eken-hotel dOnce
otel10com
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.