BAŞKAN MİRZA BALCI ÇAMLIĞINDAKİ ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ | Bandırmanın Sesi
REKLAM
foto-deniz1

BAŞKAN MİRZA BALCI ÇAMLIĞINDAKİ ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Paylaş
 
google haberlerde takip et

BAŞKAN MİRZA BALCI ÇAMLIĞINDAKİ ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Kentimiz Paşakonak Mahallesi’nde bulunan ve üst kullanım hakkı 2 yıllığına Bandırma Belediyesine devredilen General Balcı Çamlığı’nda vatandaşlarımızın akşam saatlerinde de güvenle spor ve yürüyüş yapabileceği bir yer haline getirmek için çalışmalar devam ediyor.

Belediye Başkanı Dursun Mirza General Balcı Çamlığındaki çalışmaları yerinde inceleyerek çalışmalar ve gelinen son nokta hakkında bilgi verdi.

Başkan Mirza: “General Balcı Çamlığımızın doğal yapısına uygun olarak çalışmalarımız devam ediyor. Bisiklet yolu, basketbol ve tenis kortları zeminlerinin asfalt dökümleri bitti. Yürüyüş yolunun kenarlarında bulunan traverslerin döşemeleri devam ediyor. Aynı zamanda yürüyüş ve bisiklet yollarının aydınlatma direkleri yerleştiriliyor. Finisher aracı ile yürüyüş yollarına ponza döküm işine başlandı. Yumuşak bir zemin oluşumu sağlanarak vatandaşlarımız yürüyüşlerini rahatça yapmaları sağlanacaktır. Fitnes ve çocuk oyun alanlarının çevrelerinin bordürle kaplama işlemi tamamlandı. Balcı Çamlığı’na gelen vatandaşlarımızın huzur ve güven ortamında spor ve yürüyüşlerini yapmaları için etrafını telle çevirmeye başladık, neredeyse bitmek üzere ve çamlığın girişinde bulunacak olan güvenlik notasının inşaatı da tamamlandı. Çalışmaların yeni yıla kadar tamamlanmasını hedefliyoruz General Balcı Çamlığımız, güvenli, huzurlu ve doğal yapısıyla spor merkezi ve insanların doğa ile iç içe vakit geçirebilecekleri bir alan olacak. Tüm Bandırmamıza hayırlı olsun” dedi.

Kaynak : bandirma-bld

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Yılda 500 Bin Adet Ceviz Fidanı İhraç Ediyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  Sosyal   Medyada   Paylaşın
Teknik Destek ve Reklam Yönetimi Kutlu Creative tarafından sağlanmaktadır.